KOLEJNE SZKOLENIE DLA HODOWCÓW BYDŁA I PRODUCENTÓW MLEKA

Dnia 20.02.2019r w sali bankietowej ALMA w Damasławku odbyło się kolejne szkolenie dla hodowców bydła oraz producentów mleka. Przybyli rolnicy tym razem wysłuchali wykładu na temat problemów z płodnością u bydła. Wykład poprowadził ekspert z tej dziedziny, wykładowca Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, pracownik naukowy  Katedry Rozrodu z Kliniką Zwierząt Gospodarskich dr Grzegorz Dejneka. 
Wszystkim obecnym hodowcom dziękujemy za przybycie. Liczymy, że szkolenie to okazało się przydatne w ich codziennych obowiązkach,
a także zwiększy efektywność ich pracy.

PROMOCJA POŻNIWNA 2018

Dnia 03 października 2018 odbył się kolejny finał Promocji Pożniwnej, którą tradycyjnie już organizowaliśmy razem z firmą De Heus. Najważniejszym punktem tego wydarzenia było losowanie nagród spośród klientów. W tym roku po raz pierwszy, ankiety, które brały udział w losowaniu, rolnicy wypełniali na miejscu podczas trwania promocji. Poza tym tradycyjnie już przeprowadzony został konkurs wiedzy o naszej firmie, gdzie uczestnicy za prawidłowe odpowiedzi otrzymywali gadżety ZH "Jóźwiakowski". Jak co roku nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych uczestników, którzy aktywnie brali udział w konkursach, a także przez całą imprezę mogli do woli korzystać z dmuchanych trampolin i zjeżdżalni. Wszyscy uczestnicy mogli skosztować różnych smacznych przekąsek.

XXII PAŁUCKIE TARGI ROLNE ŻNIN 2018

Pałuckie Targi Rolne mają już 22 letnią tradycję. Przyciągają wiele firm z branży rolnej, a także szerokie rzesze rolników. Oczywiście nie mogło zabraknąć tam naszej firmy, która dodatkowo w tym roku została nagrodzona przez organizatorów targów dyplomem i pucharem za najlepsze stoisko firmy z powiatu wągrowieckiego. Podczas targów nasza firma przygotowała wiele atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Dla tych pierwszych poza pyszną strawą oraz napojami organizowane były liczne konkursy z nagrodami. Dla najmłodszych oprócz baloników oraz wszelakich gadżetami przygotowano małe stoisko profesjonalnego malowania twarzy i tatuażu. Bajkowi bohaterowie byli wzorcem dla tatuażystów. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili, licząc że w przyszłych latach równie miło spędzimy wspólnie czas na Targach w Żninie.

MOBILNY MIESZALNIK PASZY - JAKOŚĆ I WYGODA

Od listopada nasza firma poszerzyła zakres swoich usług o mieszanie paszy pod adresem wskazanym przez rolnika. Do tego służy zakupiony przez nas Mobilny Mieszalnik Pasz DAWEKE MX6500. Maszyna ta, napędzana  za pomocą wału przekazu mocy przez ciągnik rolniczy, jest fabrycznie nowa, co wpływa na wysoką jakość wymieszanego produktu. Mieszamy pasze zarówno dla bydła, trzody chlewnej oraz drobiu. W celu bliższych informacji zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.