SZKOLENIE DLA HODOWCÓW BYDŁA I PRODUCENTÓW MLEKA

Dnia 27.07.2018r w sali bankietowej ALMA w Damasławku odbyło się szkolenie dla hodowców bydła oraz producentów mleka. Licznie przybyli rolnicy wysłuchali wykładów na temat problemów występujących przy porodach cieląt, a także efektywnej hodowli opasów. Oba te wykłady poprowadził ekspert ds. bydła z firmy De Heus Marcin Kryger. Poza tym omówiony został problem odpowiedniej uprawy lucerny, tak aby była ona źródłem wysokiej jakości paszy dla bydła. Temat ten szczegółowo przybliżył specjalista w dziedzinie upraw jak i hodowli Bolesław Ratajczak. Następnie dyrektor naszej firmy Grzegorz Piskulski przedstawił ogólne zasady, na jakich skupujemy bydło, jednocześnie zapraszając do indywidualnych rozmów. Jako ostatni wystąpił przedstawiciel firmy Luvena Maciej Kubala prezentując aktualną ofertę nawozową swojej firmy, dodatkowo wskazując zalety stosowania odpowiednich produktów we właściwym czasie. Kolejnym elementem było losowanie spośród obecnych osób tych szczęśliwców, którzy otrzymali bony na produkty naszej firmy. Na koniec wszyscy uczestnicy szkolenia skosztowali ciepłego posiłku, przy okazji omawiając w kuluarach z obecnymi ekspertami tematy im bliskie dotyczące odpowiedniego żywienia bydła.
Wszystkim obecnym hodowcom dziękujemy za przybycie. Liczymy, że szkolenie to okazało się przydatne w ich codziennych obowiązkach,
a także zwiększy efektywność ich pracy.

MOBILNY MIESZALNIK PASZY - JAKOŚĆ I WYGODA

Od listopada nasza firma poszerzyła zakres swoich usług o mieszanie paszy pod adresem wskazanym przez rolnika. Do tego służy zakupiony przez nas Mobilny Mieszalnik Pasz DAWEKE MX6500. Maszyna ta, napędzana  za pomocą wału przekazu mocy przez ciągnik rolniczy, jest fabrycznie nowa, co wpływa na wysoką jakość wymieszanego produktu. Mieszamy pasze zarówno dla bydła, trzody chlewnej oraz drobiu. W celu bliższych informacji zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

PROMOCJA POŻNIWNA 2017

Dnia 18 października 2017 odbył się kolejny finał Promocji Pożniwnej, którą tradycyjnie już organizowaliśmy razem z firmą De Heus. Najważniejszym punktem tego wydarzenia było losowanie nagród spośród klientów, którzy dostarczyli odpowiednie bony promocyjne. Dodatkowo przeprowadzony został konkurs wiedzy o naszej firmie, gdzie uczestnicy za każdą prawidłową odpowiedź otrzymywali gadżety ZH "Jóźwiakowski". Jak co roku nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych uczestników, którzy aktywnie brali udział w konkursach, a także przez całą imprezę mogli do woli korzystać z dmuchanych trampolin i zjeżdżalni. Poza tym wszyscy uczestnicy mogli skosztować różnych smacznych przekąsek.

XXI PAŁUCKIE TARGI ROLNE ŻNIN 2017

W dniach 19 - 20 sierpnia 2017 r. w Żninie odbyły się XXI Pałuckie Targi Rolne. Oczywiście na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć naszej firmy. Na swoim stoisku, który tradycyjnie dzieliliśmy razem z De Heus'em przygotowaliśmy równe atrakcje dla naszych klientów, zarówno tych dużych, jak i tych najmniejszych. Odwiedzający mogli zapoznać się z naszą aktualną ofertą, wziąć udział w ciekawym konkursie z nagrodami, a także uciąć sobie miłą pogawędkę z przedstawicielami naszej firmy. A wszystko to przy smacznych posiłkach oraz gaszących pragnienie napojach 🙂 dziekujemy wszystkim odwiedzającym za przybycie i spędzienie z nami czasu w miłej atmosferze!!!